Kurs BodyConing? -autorskiej metody konchowania na ciele wg Elżbiety Kuc

Bodyconing? to konchowanie ciała wg odpowiednich punktów na ciele.

Metoda swoim zakresem obejmuje cały organizm i jest wspomagającą terapią przy wszystkich schorzeniach całego ciała. Udrażnia centra energetyczne, biowitalizuje komórki ciała, oczyszcza i odblokowuje bioplazmę chorobową

Ta metoda uzdrawiania jest najciekawszą, przynajmniej w moim odczuciu, metodą działania na danym obszarze bądź organie. Wykorzystuje się tutaj również wiedzę o meridianach oraz o punktach szczególnie ważnych energetycznie, które nie są czakrami.

Spalanie konch na ciele daje świetne rezultaty przy detoksykacji nerek i ich energetyzowaniu - oczywiście są to dwa osobne zabiegi. Podobnie punkty rozmieszczone po obu stronach kręgosłupa dają nam szerokie spektrum uzdrawiania chorób, które dotąd nie były utożsamiane z samą czynnością konchowania.

Moje doświadczenie z konchami stawianymi na ciele jest działaniem rozwijającym sie stale. Każdy dzień stawia mnie przed kolejnymi wyzwaniami, na które poszukuję odmiennych rozwiązań, stąd dziedzina, której oddałam się   z pasją ewoluuje kreatywnie w praktyce. Za pomocą konch możemy przeprowadzić detoksykację wątroby. Polega to na oczyszczaniu tego obszaru działając konkretnie na ten organ. Wątroba oczyszczona energetycznie jest następnie zasilana i pobudzana do procesów równoważących jej funkcjonowanie. Cały organizm powodowany bodźcami z zabiegów, zaczyna dążyć do samouzdrowienia - nam przecież o to chodzi - by uruchomić mechanizmy obronne i wprowadzić harmonię. Jedną z dysharmonii naszego funkcjonowania jest nadwaga, zatem możemy zabiegami konchowania wspomóc kuracje odchudzające. Wykorzystuję w tym przypadku wiedzę o meridianach. 

Meridiany są to kanały przebiegu energii w naszym organiźmie porównywalne do układu krwionośnego z tą różnicą, że układ krwionośny rozprowadza krew po organiźmie, zaś meridiany sa kanałami doprowadzającymi energię do poszczególnych układów i przypisanych im organów. I tak przy nadwadze możemy wziąć pod uwagę meridian nerek i konchować punkty po obu stronach pępka, oraz meridian wątroby, konchując po wewnętrznej stronie ud, następnie meridian żołądka, gdzie należałoby wziąć pod uwagę punkt wejścia i wyjścia energii lub poprostu postawić konchę bezpośrednio w obszarze występowania żołądka.

Więcej można dowiedzieć się na organizowanych kursach, gdzie wiedza a przede wszystkim praktyka w sposób przystępny jest przekazywana dla osób, które poszukują metody uzdrawianaia  do stosowania w swojej pracy zawodowej.

 

JEST MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA AUTORYZACJI DLA SIEBIE I FIRMY

ORAZ OTRZYMANIE CERTYFIKATU NA WYKONYWANIE SZKOLEŃ.

 

 

informacje w trakcie przygotowywania

organizator: Elzbieta Kuc tel. 507-822-928

www.med-kom.eu

 

Zobacz także:
nieZwykłe ogłoszenia